Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

  • Tan solo la mención de su nombre despierta emociones en muchos hombres que han visto beneficiada su vida sexual por sus efectos viagras o tal vez por su falta de conocimiento profundo, su mención se presta a bromas.

Szukaj na stronie

Ogłoszenia parafialne

                   

29 NIEDZIELA ZWYKŁA- 21 PAŹDZIERNIKA 2018r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1.Dzisiaj rozpoczynamy tydzień misyjny, pod hasłem „Pełni Ducha i posłani”. Modlimy się w intencji wszystkich misjonarzy. W przyszłą niedzielę   taca przeznaczona na potrzeby misji.

W następną Niedzielę zmiana czasu

2.W liturgii, w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek-rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Sandomierzu

-   w czwartek- Św. Jana Pawła II

-                  

3.Dziękujemy wszystkim pielgrzymom, którzy brali udział w pielgrzymce do Krościenka razem z ks. Dominikiem w dniu wczorajszym.  

4.W -26 października w piątek spotkanie Stowarzyszenia Cudownego Medalika o godz.16.30

5.Miesiąc październik to miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe przeżywamy w niedziele i święta o godz.17.30.W dni powszednie o godz.17.30 dla dzieci i po Mszy św. dla dorosłych Serdecznie zapraszamy, szczególnie dzieci, młodzież, wszystkich czcicieli Matki Bożej. W Porębach Wolskich codziennie różaniec o godz. 17.00.Prosimy o prowadzenie różańca; w poniedziałek- Starszy Krąg Domowego Kościoła, we wtorek młodszy Krąg Domowego Kościoła, w środę-na różańcu dla dzieci dziecięce koła misyjne,dla starszych Koło misyjne, w czwartek-Stowarzyszenie Przyjaciół Seminarium , w piątek –kandydatów do bierzmowania-III klasy Gimnazjum i Ósme klasy Sz.Podstawowej, w sobotę-wspólnotę dla intronizacji Najświętszego Serca Jezusowego. Można przygotować krótkie rozważania.  

6.Zbliża się miesiąc listopad, pamiętajmy o naszych zmarłych, nie tylko porządkując groby ,ale przede wszystkim w naszych modlitwach .Na bocznym ołtarzach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy wpisywać bliskich zmarłych i przynosić kartki do zakrystii. Będziemy się modlić na różańcu w intencji zmarłych. Przypominamy o zabieraniu z cmentarza opakowań plastikowych i szklanych do domu.

7.Spotkania duszpasterskie: W poniedziałek -spotkanie Biblijne. We wtorek spotkanie ministrantów młodszych o gorz.16.45. W po Mszy św. i różańcu w-środę ministranci starsi, W piątek spotkanie oazy o godz.19.30. Prosimy rodziców o przypominanie dzieciom o spotkaniach. W czwartek spotkanie

8.W tym roku przeżywamy 100 rocznicę odzyskania niepodległości. Modlimy się w intencji           naszej kochanej Ojczyzny. Jednym z elementów świętowania tej rocznicy w naszej parafii będzie spiewany koncert patriotyczny w wykonaniu Macieja Miecznikowskiego w dniu 27 padźiernika o godz.18.00.Msza św.w tym dniu ogodz.17.00.Zapraszamy wszystkich radnych parafialnych na koncert a o godz.19.30 na spotkanie na plebanii.

9.W czwartek spotkanie klas trzecich Gimnazjum. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie scholi młodszej o 11.00 spotkanie dzieci Bożych. Dziękujemy 30 dzieciom ze scholi za udział w sobotę w przeglądzie piosenki religijnej w Gorzycach. Bóg zapłać Ks. Mariuszowi i animatorom oazowym za zorganizowanie i opiekę nad dziećmi. Dziękujemy rodzicom za zaufanie i współpracę.

10.Dziękujemy za wszelkie ofiary. Dzisiejsza taca w całości na prace remontowo -konserwacyjne. Natomiast do puszek na fundację Nowego Tysiąclecia zebrano w ubiegłą niedzielę, sumę- 3.101zł,50 gr. Bóg zapłać.  

11.Zachęcamy do kupowania prasy katolickiej.

12.W naszej parafii przygotowujemy się do obchodów nocy ŚWIĘTYCH.Z okazji organizujemy konkurs plastyczny ”Mój święty Patron” Więcej informacji u katechetów. Składanie prac do poniedziałku.

13.Dziękujemy mieszkańcom ul. św. Floriana od numeru 22 do 42 za posprzątanie kościoła i ofiarę. Dziękujemy nowożeńcom za pomoc w dekoracji kwiatowej .Dyżur w sprzątaniu kościoła przekazujemy mieszkańcom ul. św. Floriana, od numeru 6 do numeru 21.Zapraszamy w sobotę na godz. na 9.00

14.Wszystkim życzymy miłej niedzieli, a solenizantom i jubilatom życzymy Bożego Błogosławieństwa i zdrowia.